ПРИЙОМ ГРОМАДСЬКИХ ПРОЄКТІВ В МЕЖАХ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ ПОДОВЖЕНО

Створено: 2020-01-02 12:23:03Оновлено: 2020-01-02 12:39:41

Днями міський голова Білоусов А.Л. провів нагородження авторів 14-ти проєктів-переможців 2019 року. На тому ж заході департаментом  економічного розвитку міської ради було внесено на розгляд Координаційної ради з питань партиципаторного бюджетування (бюджету участі) пропозицію щодо подовження терміну подання громадських проєктів до кінця січня 2020 року. В результаті обговорення етап прийому вирішили подовжити до 01.02.2020 включно.
Міська рада запрошує усіх активних кам`янчан долучитися до наступного циклу бюджету участі та підготувати проєкт, заповнивши три обов`язкові бланки (бланк-заявку, декларацію авторства та бланк із підписами 20 осіб, які підтримують проєкт).
Подати такий проєкт можливо наступними шляхами:
- через ЦНАП та його філії у Дніпровському та Південному районах міста на паперових носіях;
- самостійно зареєструватись на платформі https://kamianske-budget.e-dem.in.ua/ та подати проєкт в електронному вигляді;
- надіслати заповнені форми проєкту на електронну пошту BUKMR@ukr.net (місцевий адміністратор здійснить завантаження самостійно).
Подання громадських проєктів відбувається за чотирма категоріями: "Інфраструктура", "Спортивні та соціальні проєкти", "Екологія, ІТ та культура" та "Комунальні заклади, підприємства та установи". Таким чином кожен кам`янчанин має право подати від одного до чотирьох проєктів (по одному в кожній із запропонованих категорій). Майбутнє голосування за ці проєкти передбачає також право кожного мешканця проголосувати за 4 громадські проєкти (по одному в кожній із категорій).
Більш детально з описом категорій проєктів та іншими деталями можливо ознайомитись у Положенні про партиципаторне бюджетування (бюджет участі), затвердженому рішенням міської ради від 04.10.2019 №1550-36/VІІ. 
Бланки для заповнення розміщено на офіційному сайті міської ради у розділі "Прозоре місто" - "Бюджет участі" - "Цикл бюджету участі 2020 року". Також Вам їх надішлють електронною поштою за попереднім запитом на e-mail: BUKMR@ukr.net .
З будь-якими запитаннями щодо бюджету участі звертайтесь до департаменту економічного розвитку міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, 3 поверх, кабінет 313 та за телефоном: 55-41-31.